Świat dziwny, świat senny w marzenia zaklęty...

BLOG AUTORSKI KATARZYNY GEORGIOU
Zapraszam w świat kobiecej tajemnicy, gdzie serce rozpoczyna swój spacer wokół zewnętrza ciała... gdzie Wiatr mówi do Księżyca: "Zdmuchnę Cię!"
Welcome to my Imagination's World :)

poniedziałek, 1 października 2018

Premiera "Indiańskiej ścieżki" w KALISZU!


Spotkanie poprowadzi Bolesław Grobelny z Ostrzeszowa :) Bolesław Grobelny z zawodu nauczyciel wychowania fizycznego i trener sportowy, z zamiłowania plastyk, poeta, regionalista, przyrodnik, animator kultury z Ziemi Ostrzeszowskiej jest autorem tomików wierszy – „Skorynki twardogórskie”(Ostrzeszów 2014), „Polonez sędziejowicki”(Ostrzeszów 2016),„Listy z Kocich Gór – Piosenki z pierwszej ręki”(Ostrzeszów 2018)i wielu , wielu innych. Juror lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich konkursów poetyckich, plastycznych, historycznych, sportowych, recytatorskich i innych. Od kilkudziesięciu lat spotyka się z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Ilustrując gawędy przyrodnicze, historyczne i inne swoimi wierszami, rysunkami oraz intarsjami etc…Tych z was, którzy mogą i zechcą zaszczycić swoją obecnością niepowtarzalne spotkanie premierowe raz jeszcze serdecznie zapraszam do klimatycznej KOMODY na ul. Niecałej w Kaliszu, gdzie 10 października 2018 o godzinie 18:00 poszamanię, okadzę dymem z szałwii i opowiem wam o... prawie wszystkim, co będziecie chcieli wiedzieć... związanego z tą książką i przeżyciami tak emigracyjnymi jak i mistycznymi :)

Książka zawiera emigranckie przeżycia w kraju Klonowego Liścia, indiańskie opowieści i pachnie żywicą kanadyjskich cedrów, dymem z okadzania szałwią, rozbrzmiewa tęsknym głos Loonie czy chlupotem wody pod canoe...


Pod linkiem recenzja patronacka "Indiańskiej ścieżki" :)
https://nietypowerecenzje.blogspot.com/…/przedpremierowo-pa…

Dedykacja z książki na zachętę...

"Tę książkę dedykuję wszystkim miłośnikom magii życia codziennego, emigrantom – niespokojnym duchom, zwariowanym koneserom przygód, niepoprawnym marzycielom, odkrywcom piękna przyrody oraz wszystkim doceniającym wielobarwność ludzkiej natury, różnorodność spojrzenia na świat i otaczającą rzeczywistość. Nieśmiało też zachęcam do poczytania i tych, którzy nie wychodząc z domu mają nadzieję poznać to, co za szklaną szybą, tą barierą złudnego bezpieczeństwa – wszak książki to szeroko otwarte okna na świat".
Katarzyna Georgiou

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz