Świat dziwny, świat senny w marzenia zaklęty...

BLOG AUTORSKI KATARZYNY GEORGIOU
Zapraszam w świat kobiecej tajemnicy, gdzie serce rozpoczyna swój spacer wokół zewnętrza ciała... gdzie Wiatr mówi do Księżyca: "Zdmuchnę Cię!"
Welcome to my Imagination's World :)

poniedziałek, 9 maja 2016

Harmonogram spotkań autorskich Katarzyny Georgiou na maj i czerwiec 2016

Harmonogram spotkań autorskich na maj i czerwiec 2016 :) Zapraszam na to, które do gustu przypadnie - szczególnie na plenery :)


10 maja - Sulmierzyce, "Indiańską ścieżką " godz 12:30, biblioteka przy Domu Kultury.

10 maja - Baszków, "Strefa Bałaganu" warsztaty literacko-plastyczne w tamtejszej bibliotece, godz 16:00.

17 maja - Kiełczów, dwa spotkania z uczniami - "Niesamowite patchworki" warsztaty literacko-plastyczne, biblioteka przy szkole na ul Szkolnej.

18-21 maja - Łódź- FESTIWAL TEATRÓW DZIATWA - TO JEST INFORMACJA DLA ZNAJOMYCH Z ŁODZI - możliwość wieczornego spotkania - dajcie znać na priv Emotikon smile

24 maja - Bukowice koło Krośnic - "Indiańską ścieżką", godz. 13:00, Dom Kultury.

29 maja - Wyspa Słodowa we Wrocławiu - warsztaty "Strefy Bałaganu" - rzeźba w plenerze - z okazji Dnia Matki, przy stanowisku Biblioteki Grafit. Rozpoczęcie około godz 14:00.

2 czerwca, czwartek, godz 18:00 - Koncert poetycko-muzyczny w duecie z Mateuszem Kowalczykiem, Biblioteka Ikara we Wrocławiu. Plakat i info w późniejszym terminie.

4 czerwca - Ząbkowice Śląskie - FESTIWAL "CZAS NA KSIĄŻKI" - warsztaty "Strefy Bałaganu" dla dzieci w bibliotece w ratuszu miejskim od godz 10:00 -13:00.

18 czerwca - "Święto Ulicy", KROTOSZYN - od 14:00 - plener na rynku.

19 czerwca - Lutogniew - plener z obecną i "Strefą Bałaganu" organizowany przez Stowarzyszenie Teraz Lutogniew.

21 czerwca - Oława - dwa spotkania w jednej ze szkół - Warsztaty "Strefy Bałaganu" w godzinach przedpołudniowych i "Indiańską ścieżką o 17:00 dla dzieci i rodziców. Informacja szczegółowa bliżej terminu.

23 czerwca - Wrocław, Galeria Ślimak na ul. Łokietka, godz. 19:00 - spotkanie poetycko muzyczne "Komu mruczy kot" - towarzyszyć mi będzie jak zawsze pieśniarka, Magdalena Hałajda.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz