Świat dziwny, świat senny w marzenia zaklęty...

BLOG AUTORSKI KATARZYNY GEORGIOU
Zapraszam w świat kobiecej tajemnicy, gdzie serce rozpoczyna swój spacer wokół zewnętrza ciała... gdzie Wiatr mówi do Księżyca: "Zdmuchnę Cię!"
Welcome to my Imagination's World :)

środa, 2 marca 2016

Relacja ze spotkania poetyckiego w Zdunach - nadesłane przez tamtejszą bibliotekę :)

Takiego skupienia dawno nie było w naszej FacjatceDodano:⌚ 02.03.2016

We wtorkowy wieczór liczna grupa mieszkańców (a i osób spoza naszego miasteczka) uczestniczyła w wyjątkowym wieczorze poetycko muzycznym, zatytułowanym: "W pogoni za marzeniem - wiosenne przebudzenie". Swe wiersze z tomiku: "Światy dwa w pogoni za Leśnym Lichem" prezentowała Katarzyna Georgiou . Kilka utworów poetyckich zaśpiewała przy dźwiękach gitary - autorka muzyki do poezji Pani Katarzyny - Magdalena Hałajda.
Obie Panie przyjechały z Wrocławia, gdzie na co dzień pracują. Ponieważ jednak poetka często spędza czas w posiadłości, znajdującej się w pobliskiej Potaszni (gmina Milicz) - często oferuje swoje wieczory poezji pobliskim bibliotekom.
My gościliśmy Panią Katarzynę po raz drugi . W styczniu opowiadała o Indianach z czasów, kiedy uczyła języka angielskiego w Kanadzie.
Katarzyna Georgiou pięknie czyta poezję i to sprawiło, że nasze przestronne poddasze było jak zaczarowane wspaniałym nastrojem, ciszą, refleksją...
Dziękujemy, Pani Katarzyno i Pani Magdaleno!


Dodajmy - w zbiorach bibliotecznych posiadamy tomiki poezji autorki zatem ci, którzy nie nabyli ich tego wieczoru wraz z autografem mogą je wypożyczyć ; są już w nich dedykacje Pani Katarzyny dla czytelników.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz