Świat dziwny, świat senny w marzenia zaklęty...

BLOG AUTORSKI KATARZYNY GEORGIOU
Zapraszam w świat kobiecej tajemnicy, gdzie serce rozpoczyna swój spacer wokół zewnętrza ciała... gdzie Wiatr mówi do Księżyca: "Zdmuchnę Cię!"
Welcome to my Imagination's World :)

sobota, 22 kwietnia 2017

Bookowisko 23 kwietnia 2017 we Wrocławiu.

Jutro będzie mnie można spotkać w Przejściu Garncarskim na Bookowisku :) To niecodzienne wydarzenie książkowe i literackie w okolicy Wrocławskiego Domu Literatury i Klubu Proza, w którym jutro odbywa się także Śniadanie literackie :) W sprzedaży będą wszystkie moje książki okraszone pogawędką i dedykacją dla nabywców :)"Na pierwsze w tym roku, wiosenne, BOOKOWISKO zapraszamy w niedzielę 23 kwietnia (11:00–15:00, Przejście Garncarskie)..

Impreza odbędzie się z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich oraz Poczytaj mi Wrocław - Weekendu Zamknięcia Światowej Stolicy Książki UNESCO.

Bookowisko to wyprzedaż domowej literatury, kiermasz książek dla wszystkich, którzy chcą podzielić się z innymi dobrą lekturą, mają w domu księgozbiory niemieszczące się już na półkach bądź też po prostu poszukują tytułów niedostępnych w księgarniach. Ceny będą bardzo przystępne, dlatego nie może tu zabraknąć prawdziwych bibliofilów. Wstęp na Bookowisko jest wolny.


Podczas Bookowiska odbędzie się również akcja Stowarzyszenia Garaże Kultury Owoce z poezją. Wiersze do zrywania i czytania oraz poetycki performance plenerowy Teatru Ej.Aj Kochani ludożercy (godz. 13:00–13:30).

Równolegle w klubie PROZA będzie można rozkoszować się przepysznym Śniadaniem literackim z udziałem gości Europejskiej Nocy Literatury. Komu więc będzie mało sobotniego spotkania z nimi podczas czytań, niech koniecznie zarezerwuje wcześniej miejsce na niedzielę. Zapisy prowadzone są możliwe poprzez formularz online:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc-fuKWwcr36_Tg88YQhSm7DHzxEZhLIT1b-6WTLPAuvsbCNg/viewform

Wydarzenie jest organizowane w ramach Weekendu Zamknięcia Światowej Stolicy Książki UNESCO Poczytaj mi Wrocław".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz