Świat dziwny, świat senny w marzenia zaklęty...

BLOG AUTORSKI KATARZYNY GEORGIOU
Zapraszam w świat kobiecej tajemnicy, gdzie serce rozpoczyna swój spacer wokół zewnętrza ciała... gdzie Wiatr mówi do Księżyca: "Zdmuchnę Cię!"
Welcome to my Imagination's World :)

poniedziałek, 21 marca 2016

Wrocław pozytywnie o porodzie: Proza czy poezja? Zapraszam na spotkanie 2 kwietnia :)

W ramach jednego z wydarzeń Międzynarodowego Tygodnia Douli zapraszamy na specjalne spotkanie POP we Wrocławiu, podczas którego rozmawiać będziemy o porodzie pozytywnie jak zwykle, tym razem w wymiarze praktycznym i duchowym.
Gościć będziemy pisarkę i poetkę Katarzynę Georgiou.


Podzieli się ona z nami doświadczeniem jako mama, która przeszła przez odpowiednie przygotowanie duchowe w czasie noszenia dziecka pod sercem, przez poród domowy i... jako pisarka, która stworzyła album dla matek lub oczekujących na dziecko, by mogły prowadzić swoisty dziennik.
Podzieli się poezją i prozą z tematyki macierzyństwa i dziecięctwa. Będzie mogła odpowiedzieć na pytania rodziców w tej tematyce.
Na wszelkie duchowe i praktyczne pytania odpowie gość w dialogu z prowadzącą na specjalnym spotkaniu grupy wrocławskiej. Jak zawsze będzie przestrzeń na rozmowy, pytania i wątpliwości, wymianę doświadczeń i poglądów.
Spotkanie prowadzone będzie tradycyjnie przez Magdalenę Janowicz - pedagoga, socjoterapeutę, doulę, mamę trójki dzieci, w tym najmłodszej urodzonej w domu.
Szczególnie zapraszamy młodych rodziców przed którymi dopiero doświadczenia porodowe.
Na spotkaniach szanujemy WSZYSTKIE wybory kobiet! Nie musisz być fascynatką porodu domowego, by przyjść i podzielić z nami swoje doświadczenie i wątpliwości, czy obawy w oczekiwaniu na dziecię.

POZYTYWNIE O PORODZIE to otwarta grupa wsparcia.
Spotkanie jako część The Positive Birth Movement jest bezpłatne. Konieczne jest natomiast POZYTYWNE nastawienie do porodu lub chęć jego posiadania.

POZYTYWNIE O PORODZIE to cykl otwartych spotkań grupy skierowanych do wszystkich Kobiet w ciąży i tych, które przygotowują się do macierzyństwa, bez względu na osobiste doświadczenia, czy wybory. Jest to miejsce, w którym łączymy naszą Kobiecą moc, dzielimy się doświadczeniami, przemyśleniami, odczuciami, wiedzą dotyczącą porodu i początków macierzyństwa

UWAGA! Tym razem spotykamy się w gościnnej przestrzeni Klubu Rodzica w Filli nr 29 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul.Reja 1
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt drogą telefoniczną (71 326 60 63), lub mailową: mbp29@biblioteka.wroc.pl

Adres biblioteki: ul. Reja 1 (w sąsiedztwie Gimnazjum nr 13, Pasażu Grunwaldzkiego, nieopodal Ronda Reagana)

Z wszelkimi pytaniami, wątpliwościami można się kontaktować również na adres mailowy magdawrocek@gmail.com bądź tel.605327636

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz