Świat dziwny, świat senny w marzenia zaklęty...

BLOG AUTORSKI KATARZYNY GEORGIOU
Zapraszam w świat kobiecej tajemnicy, gdzie serce rozpoczyna swój spacer wokół zewnętrza ciała... gdzie Wiatr mówi do Księżyca: "Zdmuchnę Cię!"
Welcome to my Imagination's World :)

czwartek, 3 marca 2016

Gminny Dzień Kobiet w Borowej :)

W sobotę, 5 marca 2016, Borowa, Gminny Dzień Kobiet

14:00 do 19:00

Poland, Borowa, ul. Parkowa 2/4, 55-095 Mirków


Opis wydarzenia

Drogie Panie! Mamy przyjemność już dzisiaj zaprosić Was na wyjątkowe święto w gminie Długołęka - Gminny Dzień Kobiet, który odbędzie się 5 marca w szkole w Borowej w godz. 14-19. Jak co roku zadbaliśmy o wiele atrakcji dla Was. Zaproponujemy Wam porady stylistki i dietetyczki, zaprosimy na spotkanie z wróżką i specjalistami od zdrowia. Nie zabraknie kosmetyczek, fryzjerek i manicurzystek, które zadbają o Wasz wygląd i dobre samopoczucie. A to wszystko za darmo! Poza tym odbędzie się loteria, w której do wygrania będzie wiele bardzo fajnych nagród. Możecie zabrać ze sobą swoje pociechy - będzie miał się nimi kto zaopiekować. O tych i innych atrakcjach będziemy pisać szczegółowo właśnie tutaj. Dlatego dołączcie do wydarzenia na FB i zachęcajcie do tego swoje przyjaciółki, mamy, siostry, babcie, aby były na bieżąco. I do zobaczenia! :D PS Zachęcamy do włożenia czerwonych sukienek, spódniczek, bluzeczek itp.!

Będę tam także z moimi książkami z ramienia Stowarzyszenia Autorów Polskich Oddziału Dolnośląskiego wraz z innymi pisarzami. Do zobaczenia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz