Świat dziwny, świat senny w marzenia zaklęty...

BLOG AUTORSKI KATARZYNY GEORGIOU
Zapraszam w świat kobiecej tajemnicy, gdzie serce rozpoczyna swój spacer wokół zewnętrza ciała... gdzie Wiatr mówi do Księżyca: "Zdmuchnę Cię!"
Welcome to my Imagination's World :)

piątek, 5 lutego 2016

Spotkania autorskie Katarzyny Georgiou luty/marzec 2016

Kochani, śpieszę z informacją lutowego/marcowego "Kalendarium spotkań" - serdecznie zapraszam na wybrane spotkania, bo każde unikatowe i warte przyjścia :)


Otóż 11 lutego, czwartek, godz. 17:00 zapraszam do wrocławskiej Biblioteki nr 23 na Bulwarze Ikara na koncert walentynkowy w aranżacji poetycko-muzycznej z udziałem moim i Mateusza Kowalczyka :)

12 lutego 2016, piątek, o godz. 10:00 - spotkanie "Indiańską ścieżką" w bibliotece w Krotoszynie - spotkanie jest dla klas 5-6 szkoły podstawowej, ale ludzie z zewnątrz mile widziani - dysponują setką krzeseł, więc pozwalam sobie zaprosić wszystkich chętnych - wiek nie gra roli :) Będzie pokaz slajdów z Wyspy Manitoulin, artefakty Indian Kanadyjskich i opowieści z Kraju Klonowego Liścia oraz okadzanie szałwią :)

1 marca 2016 - jest pod znakiem spotkania poetycko-muzycznego w Miejskiej Bibliotece w Zdunach:
"W pogoni za marzeniem - wiosenne przebudzenie" z Katarzyną Georgiou.
Na wszystkich, którzy chcieliby dać się porwać w „Światy dwa w pogoni za Leśnym Lichem” na skrzydłach poezji i prozy poetyckiej z najnowszego tomiku autorki wieczoru, czekamy we wtorek
1 marca 2016, o godz. 18:00
Oprawa muzyczna: Magdalena Hałajda, gitara i śpiew

4 marca 2016 - KRAKÓW - SZUFLANDIA - piątek, godz 18:00 Spotkanie poetycko-muzyczne z udziałem moim i Magdaleny Hałajdy pod tytułem "Życie jak kamyk się toczy".

10 marca 2016- spotkanie w Klubie Muzyki i Literatury, godz. 18 pt. "Kobiece imię literatury" - proza i poezja miłosna autorów zrzeszonych we Wrocławskim Oddziale Stowarzyszenia Autorów Polskich.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz