Świat dziwny, świat senny w marzenia zaklęty...

BLOG AUTORSKI KATARZYNY GEORGIOU
Zapraszam w świat kobiecej tajemnicy, gdzie serce rozpoczyna swój spacer wokół zewnętrza ciała... gdzie Wiatr mówi do Księżyca: "Zdmuchnę Cię!"
Welcome to my Imagination's World :)

sobota, 30 stycznia 2016

"Imagination's Light" - dostępne z autografem autorskim :)

Drodzy czytelnicy, koledzy angliści i znajomi,
Mam w swoim posiadaniu końcówkę nakładu pierwszego tomiku z wierszami angielskimi ze względu na zakończoną współpracę z wydawnictwem. Jest to zbiór kilkunastu humorystycznych wierszy uprzyjemniających naukę języka angielskiego. Zapytania o sprzedaż wysyłkową proszę kierować na priv. Cena wyjątkowo okazyjna, więc zachęcam :)

Nauka języka angielskiego, szczególnie kierowana do małych dzieci, rządzi się swoimi prawami, z których naczelnym jest prawo ZABAWY. Moja metoda autorska opiera się właśnie na zabawie słowem, rymem, melodyką języka w oparciu o piosenki, wiersze i inscenizacje słowno-ruchowe. „Fun, fun, fun – that’s my secret plan.”
Wiersze w tym tomiku powstały z powodu mojej dezaprobaty dla podręcznikowych rymowanek, jakie serwuje się dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ogólnie uważam, że wprowadzanie podręczników do nauki dla dzieci od 4-9 roku życia jest wielkim nieporozumieniem i znacznie zawęża możliwości nauki języka obcego, eliminując bardzo często ten kluczowy element zabawy i humoru, który zachęca dzieci do uwagi na lekcjach i absorbowania przekazywanych treści wszystkimi zmysłami i inteligencjami. Wiersze z „Imagination’s Light” są zabawne, z nutką magii, odrobiną szaleństwa w operowaniu zlepkami słów tworzącymi plastyczne dla wyobraźni obrazy. Wirginia Issel-Balcar, moja siostra, genialnie zilustrowała ten tomik, oddając swoimi rysunkami klimat wierszy i ich humorystyczny wydźwięk. Jej innowatorskie prace, szczególnie w zakresie sztuki patchworkowej, można podziwiać na jej stronie internetowej www.vissel.com.pl

2 komentarze:

  1. Sama dużo bym się z tego nauczyła :D

    OdpowiedzUsuń
  2. No cóż - dorośli bawią się równie dobrze tymi wierszami :)

    OdpowiedzUsuń