Świat dziwny, świat senny w marzenia zaklęty...

BLOG AUTORSKI KATARZYNY GEORGIOU
Zapraszam w świat kobiecej tajemnicy, gdzie serce rozpoczyna swój spacer wokół zewnętrza ciała... gdzie Wiatr mówi do Księżyca: "Zdmuchnę Cię!"
Welcome to my Imagination's World :)

niedziela, 21 czerwca 2015

Fotorelacja z Ząbkowic Śląskich - Festiwal Czas na Książki 2015


Wczoraj w Ząbkowicach Śląskich na Festiwalu Czas na Książki - miałam pełne ręce roboty, bo dzieci dopisały na warsztatach "Strefy Bałaganu" w tamtejszej Bibliotece Miejskiej usytuowanej w ratuszu. Przyznam, że miejsce warsztatów było przygotowane modelowo - otrzymałam wszelką pomoc w ustawieniu sali, wniesieniu przywiezionych materiałów i książek. Za to organizatorom i personelowi biblioteki serdecznie dziękuję :)


Ludzie tworzą atmosferę takich spotkań - miło było porozmawiać z innymi twórcami, szczególnie z Małgorzatą Kalicińską i Krystyną Śmigielską, które okazały zainteresowanie moją pracą. Wspaniałe były rozmowy z rodzicami dzieci, które brały udział w warsztatach, a także z turystami, którzy wpadli do ratusza sprawdzić, co się dzieje - okazało się, iż tomik Funky Poems Treasury wzbudził zainteresowanie i zakupiony jego egzemplarz poleci do Nowego Yorku ;)

Najbliższe spotkanie plenerowe ze Strefą Bałaganu już 9 sierpnia we Wrocławiu na Wyspie Słodowej, info zostanie załączone w czasie bliższym imprezie :)

Więcej o spotkaniu pod tym linkiem na blogu organizatora: http://czasnaksiazki.pl/2015/06/23/relacja-z-festiwalu-czas-na-ksiazki-w-zabkowicach-slaskich-2015/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz