Świat dziwny, świat senny w marzenia zaklęty...

BLOG AUTORSKI KATARZYNY GEORGIOU
Zapraszam w świat kobiecej tajemnicy, gdzie serce rozpoczyna swój spacer wokół zewnętrza ciała... gdzie Wiatr mówi do Księżyca: "Zdmuchnę Cię!"
Welcome to my Imagination's World :)

piątek, 22 sierpnia 2014

LiteraTura II Strzelin 2014 rozpoczęta konferencją we Wrocławiu :)

Bardzo udane spotkanie w księgarni Matras dzisiejszego wieczoru - poproszono mnie o tłumaczenie w czasie spotkania z mistrzem grozy, co też uczyniłam z wielką przyjemnością, a fotografie nadesłała czytelniczka, która przyszła na spotkanie i konferencję prasowa otwierającą LiteraTurę II. Do zobaczenia jutro i w niedzielę w Strzelinie na warsztatach Strefy Bałaganu, a kto chce podziwiać występ Grahama Mastertona w kabarecie autorskim, to tylko w sobotnim Strzelinie :)


Witam, kochani czytelnicy, znajomi i przyjaciele przed wydarzeniem literacko-muzycznym LiteraTura II Strzelin 2014 organizowanym przez Stowarzyszenie Sztukater w dniach 23-24 sierpnia, w którym będę brała udział wraz z kilkudziesięcioma polskimi pisarzami oraz gościem specjalnym Grahamem Mastertonem. Śpieszę z informacją organizacyjną byście mogli, jeśli zechcecie, zaplanować sobie ten nadchodzący weekend i piątkowe popołudnie Zaczynamy we Wrocławiu, 22.08 o godz. 15:00 w księgarni Matras na ul. Świdnickiej konferencją prasową i warsztatem Grahama "Z grozą w tle" oraz podpisywaniem książek. Będzie można porozmawiać z pisarzami https://www.youtube.com/watch?v=w7N8jftcbKk oraz zwiedzić z nami Wrocław i uczestniczyć w uwalnianiu książek wieczorem przy fontannie w Parku Szczytnickim o godz. 22:00. W sobotę i niedzielę przenosimy literacko-muzyczny happening do Strzelina - klimatycznego miasta, które otworzyło dla nas rynek, Wieżę z salami o ciekawych nazwach i parę innych interesujących miejsc - moich czytelników i tych, którzy zechcą zapoznać się z moją twórczością zapraszam do rynku na "Strefę Bałaganu" dla dzieci i rodziców w godzinach 14:00-15:30 i 17:00-18:30 oraz na wieczór poetycki dla dorosłych o godz 20:00 do Wieży i choć przewrotnie przydzielono mnie z piękniejszą siostrą prozy do Sali Tortur, obiecuję, że prezentacja "Światów dwóch w pogoni za Leśnym Lichem" upłynie w atmosferze dozwolonych działań interpersonalnych Do zobaczenia na LiteraTurze II :)
:)

1 komentarz:

  1. Graham Masterton, to wspaniały człowiek. Poznałam go również w tym roku w lipcu we Wrocławiu. Może jeszcze kiedyś uda mi się go spotkać :)

    OdpowiedzUsuń