Świat dziwny, świat senny w marzenia zaklęty...

BLOG AUTORSKI KATARZYNY GEORGIOU
Zapraszam w świat kobiecej tajemnicy, gdzie serce rozpoczyna swój spacer wokół zewnętrza ciała... gdzie Wiatr mówi do Księżyca: "Zdmuchnę Cię!"
Welcome to my Imagination's World :)

poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Szamańskie JAJO - ze szczerymi życzeniami pięknego przeżywania Światła Ziemi :)


Zostałam obdarowana pięknymi obrazami na JAJU - symbolu życia. Kobieta i dziecko w kokonie motylich skrzydeł - miłość i tworzenie z wzajemną nauką życia... Rozmarzyłam się i wdzięczna jestem artystce Beacie Sielickiej za to piękne porcelanowe jajo intuicyjnie malowane dla mnie.

Twórcze kobiety to skarbnica mądrości pokoleniowej w żywym przekazie... Wspierajmy je w działaniu i dostrzeganiu piękna w ludziach i Naturze... To dla was ta mantra wierszowana...


W czasie odrodzenia i wiosny rozkwicie
motywację zsyła rodzące się życie.
Wzywam moc rozwoju i moc powodzenia,
działań moich pragnę pobłogosławienia.

Jestem wodą i powietrzem,
ogniem życia, ziemią żyzną,
wzrastam w siłę z każdym rokiem,
odnawiając serce z blizną.

Duchowi dziękuję za niezmienne wsparcie,
odwagę, natchnienie, ze złudzeń odarcie,
znajomość powiązań synergii istnienia,
ludzkich energii, myślenia i śnienia.

Jako pragnę, niech się stanie;
jestem wdzięczna za wskazanie
magii naturalnej drogę –
intuicją ją wspomogę.

(C) Katarzyna Georgiou, z tomiku Światy dwa w pogoni za Leśnym Lichem

Wszystkim moim przyjaciołom i czytelnikom życzę spokojnego przeżywania tajemnicy życia odczuwalnej w tej wiosennej odsłonie każdego roku. Dobre życzenia tej Ostary, Jarego Święta czy Wielkanocy dla wszystkich ludzi w łączeniu się z cyklicznością powitania odradzającej się energii witalnej.
"Ostara - stare pogańskie święto Wiosny. Inaczej zwana Festiwalem Drzew, Dniem Pani. Przez Słowian obchodzona jako Jare Święto przypadające w równonoc wiosenną, lub w pierwszą niedzielę po równonocnej pełni Księżyca. Było to dla naszych przodków święto ku czci odradzającego się życia, oraz wiosenne Święto Ziemi, a jednym z jego rytuałów był zwyczaj sadzenia młodych drzewek, w korzeniach których zakopywano kawałki świątecznego kołacza. Dla Druidów Ostara to inaczej Alban Eilir co oznacza ŚWIATŁO ZIEMI."

Skalny Kwiat

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz