Świat dziwny, świat senny w marzenia zaklęty...

BLOG AUTORSKI KATARZYNY GEORGIOU
Zapraszam w świat kobiecej tajemnicy, gdzie serce rozpoczyna swój spacer wokół zewnętrza ciała... gdzie Wiatr mówi do Księżyca: "Zdmuchnę Cię!"
Welcome to my Imagination's World :)

wtorek, 15 kwietnia 2014

Spotkanie z pisarzami i podróżnikami w Strzelinie zorganizowane pzrez Stowarzyszenie Sztukater w dniu 3 kwietnia 2014 :)

http://www.sdsstrzelin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=37:spotkanie-z-pisarzami-i-podronikami&catid=2:aktualnoci&Itemid=5

niedziela, 06 kwietnia 2014 09:03 | Wpisany przez Agnieszka Dańczak

W dniu 03.04.2014r nasz Ośrodek odwiedzili goście. Na zaproszenie, pana Dyrektora Strzelińskiego Domu Kultury, Dariusza Stępnia złożyli nam wizytę pisarze i podróżnicy: Katarzyna Georgiou, Krzysztof Petek oraz Paweł Pollak. Na spotkaniu obecny był również pan Starosta Norbert Raba oraz pani Mirosława Szychowiak. Podczas wizyty pani Katarzyna zapoznała nas ze swoją poezją, recytowała wiersze. Poetka zaproponowała naszym uczestnikom zabawę w „Bałagan”. Z kawałków drewna i resztek materiału mieli zbudować konstrukcję, która ją poruszy. Wygrała skrzynka na skarby, w nagrodę poetka zobowiązała się o niej napisać wiersz. Podczas spotkania pisarze opowiedzieli o swojej twórczości, odpowiadali na pytania uczestników. Twórcy podarowali dla podopiecznych książki z dedykacjami. W miłej atmosferze upłynął nam czas.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz