Świat dziwny, świat senny w marzenia zaklęty...

BLOG AUTORSKI KATARZYNY GEORGIOU
Zapraszam w świat kobiecej tajemnicy, gdzie serce rozpoczyna swój spacer wokół zewnętrza ciała... gdzie Wiatr mówi do Księżyca: "Zdmuchnę Cię!"
Welcome to my Imagination's World :)

środa, 20 listopada 2013

Spotkanie autorskie "W pogoni za marzeniem" w Klubie Muzyki i Literatury, 19.11.2013, prowadzone przez Kazimierza Burnata :)

Magiczny wieczór poetycki we wrocławskim Klubie Muzyki i Literatury - dopisali wspaniali czytelnicy, miłośnicy słowa poetyckiego i muzyki, pokoleniowy kalejdoskop postaci - tych ważnych w środowisku twórczym jak i odbiorców literatury - dziękuję wszystkim za przybycie, za czynny udział, za pytania w trakcie spotkania i za emocjonalny odbiór słowa. Spotkanie Katarzyny Georgiou prowadził Kazimierz Burnat, poeta i wiceprezes dolnośląskiego oddziału ZLP, na fortepianie grał Jeremi Balcar, a niespodzianką był spontaniczny występ Beaty Sielickiej Kowalskiej z balladami do moich wierszy. Na sali wśród słuchaczy była moja mama, wspaniały poeta Andrzej Bartyński z małżonką, publicysta Krzysztof Bielecki z małżonką, Robert Błaszak, redaktor ROBB+MAGGazin, prezes Sztukatera.pl, Tomasz Szmich, grono moich przyjaciół, kilku znanych z widzenia czytelników, którzy nie pierwszy raz towarzyszą mi w poetyckich podróżach, a także zupełnie nieznani goście, którzy po prostu przyszli posłuchać dobrej poezji... Bardzo wzruszona jestem tak ciepłym odbiorem moich utworów i przekazu myśli... Zapraszam was na kolejne spotkanie, kiedyś tam...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz