Świat dziwny, świat senny w marzenia zaklęty...

BLOG AUTORSKI KATARZYNY GEORGIOU
Zapraszam w świat kobiecej tajemnicy, gdzie serce rozpoczyna swój spacer wokół zewnętrza ciała... gdzie Wiatr mówi do Księżyca: "Zdmuchnę Cię!"
Welcome to my Imagination's World :)

czwartek, 26 września 2013

Książka "Światy dwa w pogoni za Leśnym Lichem" rusza w świat - AKCJA UWOLNIENIA KSIĄŻKI :)

„Światy dwa w pogoni za Leśnym Lichem” zaczyna podróż w nieznane…
Jeśli masz ochotę poznać ten tomik poezji i prozy poetyckiej, określony przez jednego z czytelników jako „okruchy dnia z wieżą wyobraźni” to zapraszam do przeczytania uwolnionego egzemplarza autorskiego.
Słowem malowany obraz „wielorakości i wielojakości ludzkiej natury. Spojrzenie na siebie dojrzałej kobiety… bawiącej się znakomicie czasem dziecinnym, a czasem niemal starczym spojrzeniem. Refleksja i magia...” może zastukać pocztowym kodem i do drzwi Twojego domu – a koszt jest niewielki, bo po przeczytaniu trzeba tylko odesłać egzemplarz książki listem poleconym w kopercie bąbelkowej następnej osobie czekającej.
Ale, by tradycji uwolnionej książki stało się zadość (tak, tak… otwieranie okien na świat jest już tradycją wśród autorów), trzeba wykazać się pewną pomysłowością i akceptacją warunków tej akcji. Tak więc, jeśli poniższy regulamin odpowiada Ci, drogi czytelniku, to zapraszam do zapisu na listę mailową. Książkę wyślę osobiście pierwszej zapisanej osobie, a później będę informować o adresie wysyłkowym następnej czekającej na tomik.
Regulamin akcji „Podróż w nieznane Światów dwóch”:
1)Uczestnik/czka akcji jest zobowiązuje się do:
a) polubienia profilu autorki na Fb W pogoni za marzeniem
https://www.facebook.com/SkalnyKwiat
b) dokonania zgłoszenia do akcji poprzez deklarację wzięcia udziału w wydarzeniu „Podróż w nieznane Światów dwóch”
c) wysłania do autorki prywatnej wiadomości z podaniem adresu do wysyłki książki oraz z formułą „Zapoznałem/am się z Regulaminem akcji „Podróż w nieznane Światów dwóch” i akceptuję go”,
d) przeczytania książki w terminie nie dłuższym niż 14 dni od jej otrzymania /wskazany jak najkrótszy – inni czekają…
e/zrobienia fotografii książki w miejscu magicznym - w sensie najbardziej bliskim snuciu marzeń lub dającym wytchnienie od powodzi codziennych zdarzeń - i wysłania tego zdjęcia do autorki na adres
e-mail skalny.kwiat@op.pl
f/ napisania krótkiej notki (posta) na profilu autorki i na stronie wydarzenia o wrażeniach po lekturze,
g/wysłania książki na adres osoby wskazanej przez autorkę.
2. Uczestnik/czka wyraża zgodę na podanie jego/jej adresu kolejnej osobie na liście uczestników oraz bezpłatnego umieszczenia przesłanego zdjęcia na profilu autorki, stronie wydarzenia oraz stronie www autorki.
3. W przypadku zniszczenia bądź zagubienia egzemplarza Uczestnik/czka, w którego/ej był posiadaniu jest zobowiązany/a do zakupienia kolejnego egzemplarza.
4. Po każdorazowym zebraniu 30 zdjęć autorka zorganizuje głosowanie na najpiękniejsze, najbardziej magiczne zdjęcie. Autor/ka zwycięskiej fotografii zostanie nagrodzona niespodzianką.
A najprościej mówiąc: zgłaszacie się, otrzymacie książkę, czytacie, robicie zdjęcie miejsca magicznego dla was i posyłacie tomik dalej…
Proszę, zaproście znajomych do udziału w akcji, niech „Światy dwa w pogoni za Leśnym Lichem” dotrze do wrażliwych ludzi i pięknych miejsc pobudzających wyobraźnię i dających wytchnienie i siłę do uwolnienia marzeń!

Zapraszam,
Katarzyna GeorgiouBrak komentarzy:

Prześlij komentarz