Świat dziwny, świat senny w marzenia zaklęty...

BLOG AUTORSKI KATARZYNY GEORGIOU
Zapraszam w świat kobiecej tajemnicy, gdzie serce rozpoczyna swój spacer wokół zewnętrza ciała... gdzie Wiatr mówi do Księżyca: "Zdmuchnę Cię!"
Welcome to my Imagination's World :)

środa, 26 czerwca 2013

Zdjęcia ze spotkania Katarzyny Georgiou i Kazimierza Burnata - duetu poetyckiego, TMW.

Pomimo burz, pomimo deszczu, pomimo wielu innych niedogodności, we wtorkowe popołudnie 25 czerwca, zebrała się grupa pasjonatów literatury, by posłuchać niecodziennego poezjowania - duetu poetów w dialogu, a raczej rozmowie dusz. Katarzyna Georgiou przedstawiała swoje wiersze z tomików Światy dwa w pogoni za Leśnym Lichem i Dychotomia Mojej Kobiecej Natury. Kazimierz Burnat wybierał wiersze ze swojej bogatej twórczości, a przede wszystkim z tomików Przenikanie,Wiew przeznaczenia, Żar zmierzchu, Podniebienie Niebios i Wkolejce po
Kobiecy romantyzm vs męski racjonalizm, aczkolwiek z niezwykłą dozą wrażliwości w spojrzeniu na rzeczywistość i marzenia.
Spotkanie w trzech odsłonach: kochankowie w meandrach życia, rozmowy z Naturą i konfrontacja z rzeczywistością urozmaicone pięknie dobranym repertuarem muzyki na gitarę klasyczną w wykonaniu Dawida Króla.Serdeczne podziękowania wszystkim przybyłym gościom, których nie odstraszyła od przyjścia kapryśna letnia aura i płaczące deszczem wrocławskie niebo.
Do zobaczenia na innych, równie ciekawych spotkaniach :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz