Świat dziwny, świat senny w marzenia zaklęty...

BLOG AUTORSKI KATARZYNY GEORGIOU
Zapraszam w świat kobiecej tajemnicy, gdzie serce rozpoczyna swój spacer wokół zewnętrza ciała... gdzie Wiatr mówi do Księżyca: "Zdmuchnę Cię!"
Welcome to my Imagination's World :)

środa, 18 lipca 2012

Dzieciom tego lata, dla ochłody i marzeń...

Fabryka Lodów
W mojej fabryce lodów łakocie są bez braków. Każdy klient ma wybór jakości, koloru i smaku. Wanilia i czekolada, pistacje, truskawki, cytryna, guma do żucia i żelki to zwykła lodowa rutyna. A dla tych, no… koneserów, szukaczy wybrednych deserów, oferta jest nieodparta: „Krem w kropki á la musztarda!” Wieża marzeń
Oto moja wieża marzeń, dziwów wszelkich, dziwnych zdarzeń. Pełna czarnych ptaków-strachów pod pieczą niebieskich maków. Magia zaklęć wam pokaże tajemniczych wnętrz miraże… Po schodach krętych się wdrapiesz na górę, aż się zasapiesz. A potem… Och, to jest piękne, niewysłowione, zaklęte! Ujrzysz jak wszystkie zabawki dostają wariackiej czkawki! © Katarzyna Georgiou, wiersze z tomiku „Dziecięcy Świat” Autor rysunków: Ziemko Issel

4 komentarze:

 1. Jak na loda ja pierwszy i niech żołądek boli :D Eh, dzieci to mają wyobraźnię. Często zapominamy uczyć się MY od dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja się uczę ciągle i niezmienne fascynuje mnie ich świat i jego postrzeganie wyrażone poprzez sztukę/młody artyzm :) Mój tomik wierszy "Dziecięcy Świat" jest w całości ilustrowany przez mojego syna - do jego prac artystycznych i pośrednio obserwowanych zachowań, pisałam te wiersze :) Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Warto mieć te Wasze prace :)niestety moja odległość nie pozwala mi na taką dziecięcą rozkosz. Może w przyszłym roku w Polsce, innej możliwości nabycia nie mam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawszeć wysłać mogę z puli autorskiej:)Pozdrawiam serdecznie i cieszę się, że gościsz, czytasz i wraz z nami podróżujesz po krainie wyobraźni. :)

  OdpowiedzUsuń